Alışveriş Sepetiniz

Alışveriş sepetiniz boş!

Hakkımızda


Lacivert İş Güvenliği ve İş Elbiseleri San. Tic. Ltd. Şti. 2016 yılında Bursa'nın Nilüfer ilçesinde kurulmuş olup 250 metrekarelik kapalı alanında mağaza, imalat ve depo olarak hizmet vermektedir. Firma kurucusu Gökçe Geldi Mutlu sektörde 11 yıldır satış yöneticisi olarak çalışarak edindiği deneyim ve bilgi birikimini, yüksek teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek, iş güvenlik ekipmanları ve iş elbiseleri sektörünün her alanına hitap eden ürünleri müşterilerine sunmaya başlamıştır.

Lacivert İş Güvenliği ve İş Elbiseleri kısa sürede, her sektörden (otomotiv, tekstil, gıda, mobilya...) Türkiye'nin önde gelen bir çok fabrikanın tedarikçisi ve iş güvenlik ürünleri çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Firmamızın ana bayisi olduğu başlıca markalar Drager, Uvex, Delta Plus, Overguard, Beybi Eldiven, 2G Eldiven olup, firmamız bu markaların dışında 3M, Ansell, Dupont, Stoko, Evonik, Univet, PollyBoot ve daha onlarca markanın satışını yapmaktadır.

Lacivert İş Güvenliği ve İş Elbiseleri firmalara ihtiyaç duydukları ancak tedarik edemedikleri endüstriyel ürünler konusunda da destek vermektedir.